O nas

cropped-HNCK.jpg

Oszczędność czasu i pieniędzy = Sukces

 

Zajmujemy się zarówno prowadzeniem ksiąg rachunkowych jak i pomocą w zakładaniu firm jednoosobowych czy Spółek. Oferujemy przyjazną atmosferę współpracy oraz fachową obsługę prawną. Współpracujemy z różnorodnymi firmami i jesteśmy otwarci na propozycje. Jeżeli szukasz rozwiązań prawnych, rachunkowych czy kadrowych i zarazem wolisz to zrzucić na kogoś innego to zapraszamy do kontaktu.

 

Posiadamy Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych, które jest skierowane do przedsiębiorców wykonujących działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Warunki ubezpieczenia są zgodne z nowym rozporządzeniem Ministerstwa Finansów z dn. 6 listopada 2014 r.

Wykonujemy wszelkie czynności prawno-organizacyjne w celu rejestracji firmy, zarówno w przypadku jednoosobowych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak i spółek prawa handlowego. Doradzamy w wyborze optymalnej formy działalności biznesowej.

 

Oszczędność czasu - odbieramy dokumenty z siedziby firmy, reprezentujemy przed US, ZUS itd. Jesteśmy do dyspozycji swoich Klientów, służymy radą, pomagamy obniżać obciążenia, prowadzimy mediacje z niezadowolonymi kontrahentami czy pracownikami, pomagamy w wyborze formy opodatkowania i wielu innych kwestiach związanych z prowadzeniem firmy.

Staramy się aby, każdy klient był zadowolony z naszej pracy. Głównym zadaniem jest to, aby podatki były najmniej frapującym elementem prowadzenia Twojej działalności.